plecari imeidate munca strainatate, calificati si necalificati inclusiv cupluri

Smart Jobs Andyo SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ANGLIA ¿¿¿IRLANDA

SOFERI PROFESIONISTI CIRCURI SI PARCURI DE DISTRACTIE

Barbati cu varste intre 20-50 ani cu permis categ B ,sau categ A,B,C,
Salariu este cuprins intre 800-1000 lire/nett luna
Cazarea este asigurata in rulote de circ cu toate utilitatile necesare
Masa nu este asigurata ,dar rulotele sunt dotate cu tot ce este necesar
Se cere minim de limba engleza
Contract pe 3-6 luni cu posibilitate de prelungire
Transportul este platit de aplicant,dar este decontat la sfarsitul contractului
Plecare 25 ianuarie -5 februarie,
OBSERVATII :
Soferii, atat cei cu categoria B cat si cei profesionisti ,conduc doar ocazional cand circul se muta dintr-un oras in altul iar cand stagneaza pentru spectacole,se presteaza si celelalte munci de circ adica de muncitor necalificat

Costul programului este 350 euro,si se plateste la semnarea contractelor de plecare respectiv 25 ianuarie-5 februarie 2010

ITALIA AGRICULTURA , DRUJBISTI CALIFICATI, INGRIJIRE BATRANI CALIFICATI SI NECALIFICATI INCLUSIV CUPLURI
SALARII CUPRINSE INTRE 700-1200 EURO NETT

GRECIA OSPATARITE, AJUTOR BUCATARIE , BARMANI, CAMERISTE SPALAT VASE , MENAJERE, INGRIJIRE BATRANI VARSTA MAXIMA 51 DE ANI
SALARII INTRE 700-1000 EURO

AU/PAIR ANGLIA -- FETE, BARBATI VARSTA MAXIMA 27 ANI NECASATORITI EXPERIENTA CU COPII

TOATE OFERTELE AU PLECARI IMEIDATE !!!!

CERINTE

seriozitate, dorinta de munca, antialcoolici

BENEFICII OFERITE

salariu garantat, cazare asigurata, masa asigurata in functie de domeniu ales, ore suplimentare platite separat

S.C SMART JOBS ANDYO S.R.L cu sediul in Pitesti are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate.

Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre agentia noastra au fost apreciate atat de catre clientii nostri din Romania cat si de catre clientii nostri din strainatate.

Firma noastra este acreditata pentru serviciile de recrutare si plasare de personal (acreditare AG 14990/38/29) pentru strainatate, acest aspect dovedind inca o data profesionalismul si seiozitatea noastra.

SC SMART JOBS ANDYO SRL pune la dispozitia clientilor interesati in gasirea unui loc de munca in strainatate urmatoarele oportunitati:
Locuri de munca in:
- Belgia
- Franta
- Cehia
- Cipru
- Grecia
- UK (Marea Britanie)
-Italia
UK:
- Sales Merchendisers;
- Programul interguvernamental Au Pair.
Belgia:
- Sudori/Muncitori in constructii/Fabrici
Franta:
- Muncitori calificati in constructii/Ingineri constructii/Sefi de echipa/Operatori CNC
Cehia:
- Muncitori calificati: Sudori, Lacatusi, strungari, frezori, operatori CNC, matriteri, fochisti, etc.
- Muncitori necalificati
- Soferi tiruri
- Soferi transport public
- Dispeceri/controlori trafic
- Operatoare telefonice
- Muncitori in constructii etc.
Cipru:
- Sudori CO2, MIG-MAG
- Zidari, dulgheri, fierari betonisti, faiantari, rigipsari, electricieni constructii, tamplari
- Muncitori necalificati constructii
- Muncitori necalificati spalatorii auto
- Soferi categ. A
- Soferi categ. E cu atestat transport marfuri
- Menajere si cameriste domeniul hotelier
- Barmani, ospatari, debarasatori mese, ajutoare in bucatarie
- Muncitori tipografie
- Tehnicieni aer conditionat
- Tehnicieni aparatura electrica
- Geamgii-sticlari
- Ingineri constructii etc.
Grecia:
- Personal pentru Hoteluri/Restaurante