Pilon II - Pensii Private Obligatorii

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

www.ovballfinanz.ro

Descrierea postului:
- Pensiile private sunt obligatorii.
- De ce s¿ nu faci tu contracte de pensii private prietenilor t¿i. In plus pentru a câ¿tiga mai mul¿i bani înva¿¿-¿i prietenii s¿ încheie la rândul lor contracte.
- Cursurile s¿pt¿mânale de specializare sunt gratuite
- Al¿tur¿-te firmei noastre de brokeri ¿i vei putea încheia oricui contracte de pensii private la : ING, Alianz Tiriac, Interamerican, Generali
- Timpul r¿mas pentru înscrieri este scurt iar câ¿tigurile vor fi nelimitate în func¿ie de participarea dumneavoastr¿.

Pentru detalii contacta¿i 0722160417 office@ovballfinanz.ro

Cerinte:
- Persoane dinamice ¿i comunicative care doresc ob¿inerea unor venituri suplimentare.

CERINTE

- studii medii-superioare;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- sanse reale de promovare;
- training permanent;

de la 20 de euro / adeziune : ING, Alianz Tiriac, Interamerican, Generali

office@ovballfinanz.ro