Personal service hardware&software

Briel Computer Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea operaţiilor de service hardware / software ale clientilor, conform cererilor.

CERINTE

• proaspat absolvent (2011), aflat la prima angajare
• cunostinte in operarea/constructia/depanarea calculatorului
• cunostinte limba engleza
• cunostinte generale din domeniul tehnicii de calcul
• cunostinte privind structura, componentele, si echipamentele periferice ale calculatorului
• capacitatea de a asimila rapid (cu usurinta) cunostinte noi
• capacitatea de auto organizare si planificare optima a propriilor sarcini
• persoana serioasa si responsabila
• experienta in limbaje de programare, creare pagini web, lucru cu bazele de date, alte programe constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, negociabil in functie de cunostinte si aptitudini/abilitati
- oportunitate de dezvoltare in cadrul echipei.

Briel este o firma ce ofera servicii IT complete, adresandu-se firmelor mici si mijlocii din Timisoara care nu au un departament sau personal specializat pentru servicii IT sau firmelor care doresc externalizarea acestor servicii.