Persoane calificate [SUDOR, ELECTRICIAN, MECANIC]

EDY INTERNATIONAL SPEDITION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru echipa AUTOCAMION SERVICE, partener VOLVO, cautam persoane motivate sa se alature in rolul de:
- SUDOR
- ELECTRICIAN
- MECANIC

Responsabilitati:

- Identificarea defectiunilor tehnice ale autocamionelor
- Executarea operatiunilor de reparatie si intretinere specifice

CERINTE

- +2 ani experienta in domeniul service-ului auto
- cunostinte despre intretinerea si reparatiile auto
- experienta in domeniul Autocamioane este un avantaj
- stabilitate si seriozitate la locul de munca
- bun coleg, deschis sa impartaseasca experienta si cunostintele cu colegii

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Training initial si formare profesionala permanenta
- Mediu de lucru profesionist - la standardele si cu autorizarile Volvo

Alege sa te formezi si perfectionezi continuu alaturi de profesionisti in mecanica, la standardele VOLVO!

edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in domeniile Transport si Logistica din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare. Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a profesionalismului care ne caracterizeaza.

Succesul edy Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor nostri: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei edy .

Companiile edy Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics
- Edy Distribution
- Edy Invest
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

edy Group
cariere in miscare

Autocamion Service

Companie membra a EDY Group, Autocamion Service a fost înfiintata în 2003, fiind dealer autorizat Volvo Trucks & Schmitz Cargobul. Servicii oferite sunt de diagnosticare, mentenata si reparatii la cele mai inalte standarde Volvo si Schmitz.
Autocamion Service face parte din (Volvo Action Service Programme) care asigura 24/24 ore asistenta tehnica si interventii rapide peste tot in Europa.