Persoana Vanzari - TIMISOARA

S.C. TJIC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Serviciile pe care trebuie sa le vanda:
1. Productie web site-uri (de prezentare, magazine online, aplicatii etc);

2. Publicitate online - in reteaua noastra proprie de site-uri care insumeaza peste 300.000 vizitatori unici pe zi.

CERINTE

- sa aiba experienta in domeniul vanzarilor (vom prezenta si noi cateva cursuri) - daca se poate sa mai fi vandut servicii;
- aspect fizic placut;
- rabdare si concentrare (pe nevoile potentialului client);
- comunicativa (sa ii placa aceasta meserie);
- dispusa sa lucreze pe teren, intalniri cu clientii;
- orientata spre PROFIT (sa vrea mereu mai mult)

BENEFICII OFERITE

- carte de munca (salar de 4.000 ron daca reuseste ca in primele 2 luni de activitate sa ajunga la vanzari de minim 15.000 ron + TVA lunar);
- comisioane din vanzari;
- telefon de serviciu (1.000 minute nationale lunar);
- masina de serviciu (daca are vanzari lunare de minim 25.000 ron);
- cursuri de pregatire STAR + periodic;
- materiale promotionale;

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate