Outdoor Contractor

ALETHEIA MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul Outdoor Contractor isi va desfasura activitatea in cadrul unei agentii de publicitate outdoor, iar principalele sale responsabilitati vor fi:
- identificarea potentialelor amplasamente pentru publicitate stradala
- evaluarea fiabilitatii locatiilor identificare din punct de vedere tehnic
- identificarea proprietarilor locatiilor, negocierea de contracte de inchiriere

CERINTE

Cautam candidati care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- experianta anterioare in vanzari (preferabil vanzari imobiliare)
- foarte buna abilitati de comunicare si negociere cu diferite tipologii de persoane (persoane fizice, institutii publice, etc.)
- orientat spre gasirea de solutii si rezolvarea de probleme
- atitudine dinamica, proactiva
- personalitate sociabila, deschisa
- disponibilitate la munca de teren (in Timisoara si zonele limitrofe)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, in functie de performante

Aletheia este o firma de consultanta si servicii integrate de resurse umane.
Cu un capital de expertiza propriu si in continua dezvoltare, solutiile noastre sunt orientate pe nevoile specifice ale partenerilor nostri, fiind concepute pentru atingerea unor rezultate sustinute de indicatori obiectivi si masurabili.

In viziunea noastra, a oferi servicii de Resurse Umane inseamna a oferi suport si asistenta necesare fiecarui individ pentru a se implini in plan personal, profesional si financiar.
Noi credem in capacitatea si responsabilitatea fiecarei persoane de a trai o viata prospera si fericita in baza unor optiuni personale.