Ospatar

Eurotraining SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului are rolul de a asigura servirea ireprosabila a clientilor cu produsele comandate de catre acestia.

CERINTE

- aranjarea si supravegherea meselor din punctul de vedere al aspectului, facilitatilor, curateniei si igienei;
- debarasarea meselor si pregatirea acestora pentru clientii urmatori;
- acordarea atentiei cuvenite clientilor si asigurarea unor servicii impecabile pentru acestia;
- foarte buna cunoastere a meniului si oferirea de referinte cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi;
- raportarea catre superiorul ierarhic a tuturor solicitarilor si/sau reclamatiilor clientilor.
- operare la casa de marcat;
- intocmirea si raspunderea vis-a-vis de exactitatea bonurilor de marcaj, a notelor de plata si a bonurilor fiscale;
- la sfarsitul programului, intocmirea formelor de decontare privind vanzarile din ziua respectiva ;
- mentinerea curateniei in sala;

BENEFICII OFERITE

- training de specialitate in domeniu;
- salariu motivant;
- protocol.

Compania activeaza in mai multe domenii de activitate: bar, restaurant, cursuri de formare profesionala