OPORTUNITATE PENTRU STUDENTI – PRACTICA PLATITA - OPERATORI IN DOMENIUL AUTOMOTIVE , TIMISOARA

Manpower Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asamblarea diverselor componente specifice domeniului automotive.
Mediu occidental. Companie multinationala. Echipa agreabila.
Munca usoara si simplu de invatat.

CERINTE

Cautam persoane cu profil tehnic, atente la detalii, serioase si riguroase.

Disponibilitate la program de lucru in 3 schimburi.

Postul se potriveste diverselor categorii de candidati : studenti care doresc un program de practica adaptat, tineri in cautarea unei prime experiente de lucru, persoane fara calificare sau cu o calificare industriala.

Manpower Inc, cu o experienta de peste 50 de ani in servicii de resurse umane, a fondat Manpower Romania în 2003, cu scopul de a oferi pe pia¿a româneasc¿ servicii de cea mai bun¿ calitate în domeniul muncii temporare. În prezent, Manpower România are deschise agen¿ii în Bucure¿ti, Timi¿oara, Brasov ¿i Cluj ¿i urmeaz¿ s¿ se extind¿ la nivel na¿ional, în vederea unei acoperiri cât mai bune a teritoriului ¿¿rii.

Manpower inoveaza pe piata muncii ajutandu-i pe angajatori si candidati sa se adapteze la conditiile schimbatoare de pe piata muncii - inovand in lumea muncii contemporane.

Manpower e prezent in 74 de tari prin cele 4200 agentii, in serviciul a 400 000 de clienti in intreaga lume.

Agentia Timisoara: Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041, (pe latura stanga a Facultatii de Medicina)
Tel : 0256/ 309 481, 0800 8 026267 (GRATUIT)
Fax: 0256/309 482, E-mail: timisoara@manpower.ro

* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.