Oportunitate Deosebita in Domeniul Economic - Timisoara

MANPOWER ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Profilul tau ar trebui sa aiba urmatoarele coordonate?

- Studii superioare de specialitate;
- Experienta minim 2 ani in contabilitate (trecand prin toate segmentele contabilitatii);
- Cunoasterea legislatiei in vigoare;
- Cunostinte avansate de utilizare PC (Excel, Word);
- Limba engleza - nivel avansat, limba germana - avantaj;
- Abilitati foarte bune de comunicare si de lucru in echipa;
- Capacitatea de analiza si sinteza.

BENEFICII OFERITE

Daca esti un candidat valoros, Manpower iti garanteaza:

- Inscrierea gratuita in baza de date MANPOWER ROMANIA, Timisoara in domeniul Economic - Financiar, avand acces la gasirea unui loc de munca in cadrul unor companii de succes;
- Profesionalism in recrutarea pentru orice nivel de pregatire sau de experienta, pentru pozitii mergand de la entry level pana la middle & top management;
- Identificam pentru tine acele provocari si oportunitati care sa sustina dezvoltarea carierei tale in sensul dorit de tine;
- Te ghidam inspre posturi si clienti care iti permit optiuni diverse;
- Partenerii nostri sunt companiile pentru care increderea, respectul, viziunea si credinta in potentialul fiecarui om sunt valori de baza.

Accepta provocarea alaturi de Manpower!

Manpower is reinventing the employment services industry by helping employers and individuals adopt new approaches to the evolving world of work.
Manpower calls this approach Contemporary Working.

Contemporary working is about what¿s now and what¿s next in the world of work. Manpower offers insight and advice that enable clients and candidates to make the right choices and make the most of what¿s happening now and what is coming next in the changing world of work.

Manpower operates in 72 countries through its 4200 offices network, serving more than 400 000 clients worldwide.

* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.