OPERATORI PRODUCTIE [NEEXPERIMENTATI - STUDENTII sunt preferati]

Solutions Driven Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie multinationala de productie si comercializare de combine frigorifice, cautam persoane potrivite pentru a se angaja in cadrul companiei ca OPERATORI PRODUCTIE.

In prezent cautam 80 de studenti dornici sa inceapa activitatea in plantul de productie in cadrul unei companii multinationale.

CERINTE

OPERATORI PRODUCTIE - NEEXPERIMENTATI:
- Student/ Absolvent al Universitatii Politehnica
- Dorinta de start al carierei intr-o companie multinationala de productie
- Interes de formare si perfectionare profesionala
- Seriozitate si stabilitate la locul de munca
- Disponibilitatea de lucru in schimburi de 8 ore
- Atestat / Calificare [de liceu] intr-un domeniu tehnic este un avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial in functie de calificari si competente:
- Salariul de incadrare si bonus de prezenta: 850 RON brut!!!
- Tichete de masa
- Transport gratuit [Timisoara si mediul rural]
- Servicii de medicina generala
- Programul de lucru avantajos [schimburi de 8 ore, zile de weekend si sarbatori legale sunt nelucratoare pentru companie]
- Orele suplimentare: platite 200%
- Suport in dezvoltare profesionala
- Companie multinationala stabila, activa pe piata din Romania din 1994

DESCRIEREA FIRMEI

TO BE RECOGNISED BY OUR CLIENTS AND
CANDIDATES AS THE VERY BEST PROVIDER OF
INNOVATIVE RECRUITMENT SOLUTIONS