OPERATORI PRODUCTIE [EXPERIMENTATI]

Solutions Driven Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie multinationala de productie si comercializare de combine frigorifice, cautam persoane potrivite pentru a se angaja in cadrul companiei ca OPERATORI PRODUCTIE, avand una din calificarile:
- Lacatus mecanic
- Electrician
- Mecanic reparatii-intretinere
- Electro-mecanic
- Sudor
- Operator masini – unelte

CERINTE

OPERATORI PRODUCTIE - EXPERIMENTATI:
-Calificare in una din profesiile mentionate este un avantaj
-Seriozitate si stabilitate la locul de munca
-Experienta in companii multinationale/ firme de productie
-Interes pentru profesare in domeniul de formare si potrivit calificarilor

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial in functie de calificari si competente:
- Salariul de incadrare si recompensare prezentei: MINIM 1050 RON brut!!!
- Orele suplimentare: platite 200%
- Tichete de masa
- Transport gratuit [Timisoara si mediul rural]
- Servicii de medicina generala
- Programul de lucru avantajos [schimburi de 8 ore, zile de weekend si sarbatori legale sunt nelucratoare pentru companie]
- Suport in dezvoltare profesionala
- Companie multinationala stabila, activa pe piata din Romania din 1994

DESCRIEREA FIRMEI

TO BE RECOGNISED BY OUR CLIENTS AND
CANDIDATES AS THE VERY BEST PROVIDER OF
INNOVATIVE RECRUITMENT SOLUTIONS”