OPERATORI LIPIRE COMP.ELECTRONICE

TELCO-PE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-identifica neconformitatile placilor electronice cum ar fi componente electronice THT si SMD lipsa, lipituri insuficiente, scurtcircuite, etc. si le remediaza cu ajutorul weller-ului.

CERINTE

-cunoasterea comp.electronice SMD si THT
-cunostinte practice solide in lipirea comp.electronice
-disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi
-disponibilitatea la munca suplimentara
-acuitate vizuala si indemanare

BENEFICII OFERITE

-salariu de incadrare de 1200 lei (la care se adauga sporuri)
-contract de munca direct pe firma noastra de productie -tichete de masa, plata orelor suplimentare si de noapte
-job de "cursa lunga"
-conditii de munca foarte bune

TELCO-PE SRL, profil productie electronica, este o companie privata cu peste 270 salariati in fabrica din Timisoara si aprox.100 salariati in fabrica din Caransebes, si apartine firmei germane Pantel Elektronik GmgH din Erlangen.