Operatori linie productie

S.C.CONTINENTAL AUTOMOTIVE PRODUCTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deservirea masinilor destinate producerii de anvelope.

CERINTE

Disponibilitate de a lucra in schimburi, in medie 40 de ore/saptamana, inclusiv sambata si duminica (urmand ca alte 2 zile din saptamana sa fie libere)
Experienta de lucru in productie;
Indemanare,atentie si precizie in desfasurarea activitatii.

BENEFICII OFERITE

Munca intr-o companie moderna;
Mediu de lucru excelent;
Lucru intr-o echipa dinamica si inalt calificata;
Oportunitate de dezvoltare a carierei;
Salar de incadrare de 800 RON brut, urmand sa creasca in functie de calificarile obtinute;
Tichete de masa (aprox. 163 RON/luna);
Beneficiere de sistem de premiere dupa perioada de 6 luni.

Grupul Continental este un prim partener in industria automotive. Cu mai mult de 80.000 de angajati in lumea intreaga, cu un rulaj de 13,7 bilioane de euro in anul 2005, cu o experienta inegalabila in industria anvelopelor, in tehnologia franelor, componentelor de sasie si componentelor electronice ale autoturismelor, ne propunem sa devenim un prim furnizor al sigurantei si confortului pentru mobilitatea individuala.