Operatori linie de productie

MANPOWER ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea activitatii tehnologice de montare, reglare si verificare a componentelor electronice

CERINTE

- Studii medii
- Disponibilitate pentru lucrul in schimburi
- Seriozitate

BENEFICII OFERITE

-Carnet de munca/ adeverinta de vechime
-Salariu decent
-Transport gratuit
-Cursuri gratuite de formare profesionale

Manpower este unul din liderii mondiali in domeniul recrutarii, selectiei si plasarii de forta de munca, avand o experienta de peste 55 de ani si operand in 67 de tari, prin intermediul a 4300 de agentii.
Ca principal furnizor mondial de servicii in domeniul resurselor umane, Manpower ofera solutii de angajare, evaluare, selectie, recrutare si plasare de forta de munca in toate sectoarele de activitate. (www.manpower.com)

Agentia BUCURESTI: Bd. Unirii, Nr. 20, Sector 5, Cod 040107, Bucuresti
Fax: 021/301.85.41, E-mail: bucuresti.agentie@manpower.ro

Agentia TIMISOARA: Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041, Timisoara
Fax: 0256/309.482, E-mail: timisoara.agentie@manpower.ro