OPERATORI ASAMBLARE AUTOMATA (SMT)

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregatirea pieselor si componentelor la locul de munca amenajat, dupa directive bine definite, cat si verificarea exactitati, calitatii si integritatii pieselor si componentelor (tip corect, numar de piesa, cantitate, criteriul de calitate )
- executarea activitatilor specifice productiei conform planului de productie stabilit de superiori

CERINTE

- disponibilitate pentru a lucra in 3 schimburi
- cunostinte operare PC (obligatoriu)
- cunostinte de electronica
- studii medii finalizate
- experienta de lucru in industria electronica reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, bonuri de masa, transportul asigurat
- bonusuri lunare

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.