Operator Xerox

Profile Scan HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- fotocopierea documentelor;
- listarea diferitelor fisiere solicitate de catre clienti;
- tehnoredactarea, paginarea documentelor;

CERINTE

- Minim studii medii sau studenti;
- Atitudine corespunzatoare;
- Disponibil la munca, efort;
- Orientat catre client;
- Spirit de echipa;
- Persoana ordonata, organizata, respectuoasa;
- Operare PC - nivel bun: Microsoft Word, Excell,
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Spirit organizatoric / seriozitate / responsabilitate;

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix: minim 500 RON net + bonusuri (in functie de realizari, se poate ajunge la 1500 RON);
- Munca intr-o echipa tanara si dinamica;
- Conditii foarte bune de lucru, flexibilitate.

Profile Scan vine in intampinarea satisfacerii nevoilor companiei dumneavoastra oferindu-va solutii complete in domeniul resurselor umane:
- recrutare si selectie de personal
- head-hunting
- evaluare psihologica
- consultanta organizationala
- administrare de personal
- training
- psihologia muncii(examen psihologic la angajare si reangajare, examen psihologic periodic anual, bianual, la doi sau trei ani, examen psihologic la admiterea in Institutiile de Invatamant Superior)
- psihologia transporturilor (obtinere permis conducere toate categoriile, siguranta circulatiei).

Clientul nostru este o cunoscuta firma din domeniul comertului cu instrumente de birotica, copiatoare, imprimante si calculatoare, servicii de listare si fotocopiere din Timisoara.