Operator Sistem Imbuteliere

Apa Vietii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operarea unui sistem automat integrat de imbuteliere apa plata de masa la sticle de 18,9l, in cadrul unei echipe tinere si ambitioase.
Obiectivul zilnic setat va fi respectat in ceea ce priveste numarul de sticle imbuteliate.

CERINTE

Persoana care este interesata sa realizeze un venit sigur, care sa manifeste promptitudine si interes pentru a realiza orice sarcina ceruta in cadrul job-ului la un nivel profesional.

BENEFICII OFERITE

Noul membru al echipei va avea parte de instruire profesionala, si de oportunitati de avansare in cariera in functie de realizari.

Apa Vietii este in plina expansiune cu o piata dezvoltata in Timisoara, jud. Timis si judetele adiacente.
Calitatea apei noastre este atuul care este scos in evidenta de feedback-ul clientilor nostri, ce s-au obisnuti sa consume o apa de calitate oligominerala printr-un sistem usor de folosit: dozatorul de apa din inox.