OPERATOR PRETURI in cadrul departamentului de marketing - TIMISOARA

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MISIUNEA POSTULUI: gestioneaza preturile de vanzare ale produselor din sortimentatie.

PRINCIPALE ATRIBUTII:
- culege date cu privire la preturile concurentilor si intocmeste rapoarte cu privire la acestea
- calculeaza si introduce in sistemul informatic preturile de vanzare
- intocmeste rapoarte statistice

CERINTE

- studii medii
- bune cunostinte despre sortimentele de produse existente pe piata FMCG (tipuri de produse, gramaje, preturi, producatori ...)
- foarte bune cunostinte de Excel
- persoana foarte bine organizata si meticuloasa
- detinerea unui carnet de conducere reprezinta un avantaj
- experienta in comert constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- tichete de masa
- perioada de instruire
- sansa unei cariere intr-un mediu dinamic

Companie multinationala ce detine o retea de 24 de magazine alimentare.