Operator pregatire marfa pentru livrare

SKYGROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiuni :
- Pregatire/verificare/ambalare marfa in vederea livrarii
- Gestioneaza intrarile si iesirile din magazia de produse finite (fizic si scriptic)

CERINTE

Cerinte :
- experienta pe un post similar
- buna capacitate de organizare si coordonare
- persoana dinamica cu spirit de echipa
- corectitudine
- disponibilitate la program prelungit
- participa la inventar

BENEFICII OFERITE

- transport gratuit

CV-urile se pot trimite la: secretariat@skygroup.ro sau pe fax: 0256.274.790

Obiect de activitate : importul, distributia si productia de consumabile pentru imprimanta inkjet si laser. ( www.skyprint.ro )

Toate produsele companiei sunt atestate la standarde internationale, firma detinand ISO 9001 , 14001 - TUV Austria .

Firma si-a inceput activitatea in 2004 pe un segment cu o concurenta puternica, devenind in scurt timp lider de piata in Romania activand atat pe segmentul distributiei , cu peste 1000 de resalleri la nivel national ,cat si pe segmentul B2B unde ofera solutii complete de print.