Operator mase plastice (Timisoara)

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC Interim recruteaza pentru unul din clientii sai, o fabrica ce produce mase plastice pentru marci de parfumuri, 10 Operatori mase plastice.

Responsabilitati:

- Executia in conditii de calitate si de securitate a operatiunilor pe linia de productie conform normelor de calitate si de securitate invatate la locul de munca.

CERINTE

- experienta in productia de mase plastice reprezinta un avantaj;
- atentie la detalii;
- rapiditate in executie;
- responsabilitate, seriozitate;
- capacitatea de a lucra in echipa;
- disponibilitate de a lucra in 3 ture.

BENEFICII OFERITE

- Salariu foarte atractiv.

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”