Operator Linie Productie

SC Trenkwalder SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- productie de ansambluri si subansambluri electronice

CERINTE

- Anunt valabil inclusiv pentru studenti!
- sa fie organizat, atent la detalii si sa aiba indemanare;
- sa fie capabil de a lucra intr-o echipa;
- sa aiba disponibilitatea de a lucra in schimburi ( 12 / 24 - 12 / 48 );
- sa aiba cunostinte de baza operare PC
- au prioritate la angajare persoanele cu experienta prealabila in producerea de ansambluri si subansambluri electronice;
- au prioritate la angajare persoanele cu experienta in producerea de PCB-uri, care au lucrat cu calificare de visual, repair, testing, debug, soldering, etc;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv plus sporuri conforme cu legislatia in vigoare;
- tichete de masa;
- transport asigurat gratuit;
- traininguri si certificari gratuite;
- mediu de lucru occidental

Clientul nostru este o renumita companie multinationala ce activeaza in domeniul productiei de ansambluri si subansambluri electronice

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.