OPERATOR LINIE PRODUCTIE

BARNETT McCALL RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aceasta companie este potrivita atat pentru persoanele care acum sunt in cautarea primului loc de munca, cat si pentru persoanele care au deja experienta si calificare.
Daca sunteti studenti si va doriti sa lucrati, aplicati ACUM!

CERINTE

- responsabil si comunicativ
- capabil de a lucra intr-o echipa
- disponibil pentru a lucra in schimburi
- eficient si productiv

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv
-Tichete de masa
-Transport gratuit
-Traininguri de calificare
-Mediu de lucru occidental

Credem in excelenta serviciilor noastre. Suntem mandri de ele, de echipa pe care am creat-o si de rezultatele obtinute. Fiecare persoana este unica, fiecare proiect este inedit. Ne intrecem pe noi insine si telurile noastre profesionale de fiecare data, oferind clientilor nostri o abordare flexibila si comunicativa, o livrare perfecta.
Clientul nostru este o renumita companie multinationala din Timisoara care ofera angajatilor oportunitati de calificare si dezvoltare a carierei.