Operator introducere validare date

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea datelor introduse in sistemul informatic; a documentelor de expeditie si a circuitului acestora legate de activitatea de depozit;
- Verificarea stocului fizic cu cel teoretic;

CERINTE

- Studii medii;
- Limba engleza - nivel mediu;
- Cunostinte operare PC (cunostinte foarte bune de Excel - curs constituie avantaj);
- SAP - constituie avantaj
- Persoana organizata, responsabila, receptiva, dinamica si comunicativa;
- Abilitati de munca in echipa;
- Disponibilitate de a lucra in schimburi

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Bonuri de masa
- Posibilitatea de a lucra in unul din cele mai importante centre de logistica din S-E Europei
- Transport asigurat;
- Posibilitate de promovare.

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.