Operator Introducere si Validare Date - Timisoara

MANPOWER ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Monitorizarea activitatii operatorilor si masinistilor din subordine;
- Verificarea executarii la timp a tuturor miscarilor in sistemul informatic si corectarea anomaliilor din depozit utilizand instrumentele de lucru incredintate si in concordanta cu procedurile in vigoare;
- Asigurarea ca documentele legate de activitatea din depozit sunt intocminte corespunzator si circula adecvat;
- Raportarea catre superiorul ierarhic a dificultatilor aparute si participarea in corectarea acestora;
- Asigurarea ca bunurile incredintate (unelte, bunuri, materiale) sunt utilizate corespunzator.

CERINTE

- Absolvent studii medii/superioare;
- Microsoft Office, Oxygene;
- Engleza: mediu;
- Carnet conducere cat B, nu este obligatorie dar constituie avantaj;
- Disponibilitate la lucrul in schimburi.

BENEFICII OFERITE

- Contract pe perioada determinata;
- Salariu atractv si tichete de masa;
- Sporuri ore suplimentare si ore de noapte.

Manpower Romania este agentia de recrutare si plasare de forta de munca temporara si permanenta mereu aproape de tinerii studenti si absolventi.
Va cunoastem calitatile, asteptarile, dorintele, nevoile, cautarile si va oferim tot sprijinul nostru in construirea carierei la care visati. Impartasim astfel convingerea ca in orice loc este nevoie mereu de tineri valorosi.
Prin partenerii nostrii, companii de succes in toate domeniile de activitate, va propunem proiecte temporare si permanente care va dau sansa sa castigati o experienta cat mai vasta in medii de lucru diverse.
* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.