OPERATOR INTRODUCERE DATE

RESURS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introduce date tehnice (produse si codurile aferente) in cataloage auto
- actualizeaza cataloagele electronice
- verifica existenta produselor noi si a echivalentilor in catalog
- completeaza datele de identificare a produselor
- actualizeaza siteului firmei privind noutatile, promotiile si locurile de munca scoase la concurs (la nivel de introducere date)

CERINTE

- studii medii
- cunostinte avansate de operare PC
- engleza - prezinta un avantaj
- inclinatii spre domeniul auto - constituie un avantaj
- disponibilitate de deplasare zilnica la sediul firmei (Calea Sagului, Zona industriala, langa Metro 1)
- PERSOANA RABDATOARE, CU O ATENTIE DEZVOLTATA (varsta a doua - NU prezinta un dezavantaj)
- persoana responsabila (introducerea unor produse sau coduri gresite influenteaza direct vanzarile si actele intocmite pentru produse)
- persoana care nu se simte plafonata, prin efectuarea zilnica de introducere date
- persoana stabila in cautarea unui loc de munca

BENEFICII OFERITE

- program de lucru zilnic 8.30-17, nu se lucreaza in weekend
- dezvoltare profesionala intr-un mediu stabil de lucru
- acordarea contravalorii transportului pana si de la sediul firmei

RESURS CONSULT - firma ACREDITATA de recrutare si selectie de personal (www.resursconsult.ro, tel. 0732 420 620, mail: recrutare@resursconsult.ro) recruteaza OPERATOR INTRODUCERE DATE, pentru un client al sau din Timisoara, cu locatia in zona industriala din Calea Sagului, langa Metro.

ESTE OBLIGATORIE PRECIZAREA POSTULUI PENTRU CARE CANDIDATI - OPERATOR INTRODUCERE DATE- mai ales pentru Cv-urile transmise pe emailul firmei, deoarece firma scoate la concurs diverse posturi din mai multe domenii de activitate. Va dorim succes!