OPERATOR FACTURARE TIMISOARA COD OF - TM

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrarea la zi a facturilor si avizelor in programul de contabilitate
- Colaborarea permanenta cu departamentul logistic pentru evidenta stocurilor
- Pregatirea diverselor rapoarte de vanzari, financiare sau de gestiune, zilnic, saptamanal sau lunar

CERINTE

- Cautam absolventi de facultate/liceu cu profil economic, cu experienta relevanta in operare intr-un program de contabilitate.
- Reprezinta un avantaj cunostintele excelente de contabilitate primara.
- Apreciem seriozitatea si abilitatile de organizare a activitatii proprii si de comunicare cu forta de vanzari.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Salariu motivant, pe masura realizarilor.

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala TIMISOARA pe pozitia de OPERATOR FACTURARE cod OF-TM.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail hr@chio.ro sau fax 021/242 09 30, cu specificarea codului pozitiei.