OPERATOR FACTURARE - Filiala TIMISOARA

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste facturi fiscale, facturi de penalizari
- verifica plafonul de credit disponibil precum si modalitatea de plata si garantia existenta
- emite chitante si opereaza incasari
- preia si verifica filele CEC si Ordinele de Plata

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta de lucru in operarea intr-un program de gestiune – contabilitate
- Responsabilitate, meticulozitate, atentie distributiva
- Rezistenta la stres

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1200 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.