OPERATOR FACTURARE

S.C. EUROPRODUCTS S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmire avize si facturi pentru materialele livrate;
- Inregistrare facturi/avize in program;
- Inregistrare rapoarte de productie in program;
- Intocmirea de diverse situatii catre conducere;
- Indeplinirea altor sarcini de natura administrativa, aferente activitatii desfasurate in cadrul departamentului economic.

CERINTE

- Studii medii economice;
- Cunostinte foarte bune de operare PC- pachetul MS Office;
- Persoana bine organizata, responsabila, riguroasa;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Disponibilitate la deplasari ocazionale la punctele de lucru din judet.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de dezvoltare personala si profesionala ca parte a unei echipe dinamice si performante.

Industrie Maurizio Peruzzo e un nume de referinta in economia europeana.
Prezent in Romania de 12 ani, grupul reuneste mai multe companii ce promoveaza conceptul:\"Traditie si Calitate\".
EUROHOLDING: coordonarea si gestionarea activitatilor si resurselor din grup;
EUROCONSTRUCT: antreprenoriat general in constructii civile, industriale, agricole;
EUROPREFABRICATE: proiectare, constructie si montaj de cladiri industriale si civile;
EUROPRODUCTS:activitati specifice de exploatare a agregatelor de rau si preparare a mortarelor si betoanelor;
EUROLOGISTICA:detinatoarea unui vast parc de utilaje specifice constructiilor.
IMP ROMANIA:producator de netesute pentru industria textila, auto si constructoare;
NETEX: produse netesute pentru industria textila ;
MONLANDYS: consultanta si tranzactii imobiliare.