Operator Depozit

ContiTech Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini principale:
- Descarcarea si receptia marfurilor de orice fel si aranjarea lor pe locurile de depozitare destinate fiecaruia in parte.
- Efectuarea de inventare periodice la produsele finite, materii prime si auxiliare.
- Pregatirea produselor finite pentru livrare respectandu-se cerintele de impachetare ale clientului.
- Incarcarea materialelor de orice fel destinate exportului.
- Operare PC si Scaner pentru coduri de bare.

CERINTE

- Absolvent liceu.
- Carnet de conducere categoria B.
- Cunostinte de limba engleza sau germana.
- Cunostinte operare PC.
- Licenta pentru conducerea electrostivuitoarelor sau a motostivuitoarelor - reprezinta avantaj.
- Spirit de echipa, bun organizator.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv.
- Bonuri de masa.
- Transport gratuit.

Continental Corporation is one of the world¿s leading suppliers to the automotive industry. It is our goal to make the individual mobility safer and more comfortable.
The ContiTech Division is a specialist in rubber and plastic technology. With high-tech products and systems for car manufacturers and other key industries, ContiTech is a successful development partner and original equipment manufacturer for companies throughout the world.