Operator date

Edy International Spedition

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducerea/modificarea informatiilor in baza de date;
- Verificarea corectitudinii adreselor si rutelor de transport din baza de date;
- Raportarea listei cu date incomplete sau eronate;
- Asigura conformitatea si acuratetea datelor introduse;
- Intretinere permanenta a bazei de date

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Cunostinte operare PC (Microsoft Office)- nivel mediu;
- Navigare internet;
- Cunostinte de geografie;
- Abilitati de comunicare si interrelationare;
- Invatare rapida;
- Rezistenta la munca rutiniera
- Asumarea responsabilitatii;
- Atentie sporita la detalii
- Persoana organizata;

BENEFICII OFERITE

Oferim un mediu dinamic de lucru, motivant, provocator, in cadrul unei echipe de profesionisti

Edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in Transport si Logistica din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare.

Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a punctualitatii care ne caracterizeaza.

Succesul EDY Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor EDY: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei EDY.

Companiile EDY Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics
- Edy Distribution
- Edy Invest
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

edy Group
cariere in miscare