Operator Copy Center

A Vision SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executarea lucrărilor specifice : Multiplicări, Printări, Scanări, Laminări, Legătorii etc..
- Mărirea numarului de clienți.
- Prezentarea ofertei curente.
- Printare și scanare a documentelor și imaginilor pe diverse aparate și materiale.
- Executare de mici modificări și adjustări ale documentelor pentru a se încadra în cerințele clienților (ex: Resizing, Cropping, Adjust to format, etc.)
- Prezentarea produselor către clienți. Exemple produse: Cărți de Vizită, Flyere, Fotografii, Afișe, legătorie, Obiecte personalizate, etc.

CERINTE

Cunoaștere softuri din domeniul grafic și office:

1.Microsoft Office
2.Adobe Photoshop (prezintă avantaj / oferim training).

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit şi din vânzări.
Program de lucru de 7 ore
Mediu de lucru placut.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de print si personalizari.

Atelierul nostru a fost infiintat in anul 2008 ca centru de printare specializat in productie publicitara.

Din anul 2012 am dezvoltat latura de personalizare obiecte pentru firme si personalizare cadouri pentru persoane fizice.

In prezent realizam: carti de vizita, flyere, brosuri, meniuri, afise, etichete, plicuri personalizate, diplome, banere de interior, semne de carte, calendare, xerox, scan, plus o gama variata de obiecte personalizate.

www.avisionprint.ro