Operator Contracte/ Call Center

SC Cust-X Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam pentru Firma MPS-Mobiler Polstermoebel Service GmbH. (obiect de activitate: reparatii de mobilier - www.mpsservice.net) operator contracte/call center:
- intoducere/planificare contracte
- pastrarea legaturii cu clientii/tehnicienii din strainatate
- intocmire de rapoarte
- verificarea rapoartelor/contractelor
- pastrarea legaturii cu biroul din Germania

Biroul de lucru este in Timisoara.

CERINTE

Candidatul urmarit:
- vorbitor de limba Germana nivel avansat
- vorbitor de limba Franceza nivel avansat(cerinta obligatorie) si Germana nivel conversational
- vorbitor de limba Maghiara nivel avansat(cerinta obligatorie) si Germana nivel conversational
- vorbitor de limba Ceha si Slovaca nivel avansat(cerinta obligatorie) si Germana nivel conversational
- persoana tanara, ambitioasa
- cunostiinte operare PC;
- atentie la detalii, persoana organizata;

BENEFICII OFERITE

Oferim lucru intr-un mediu tanar, ambitios si dinamic, pachet salarial motivant.

Firma Romano Germana(filiala a firmei MPS-Mobiler Polstermoebel Service GmbH. www.mpsservice.net), cu activitati in domeniul reparatiei de mobilier(in special tapiterie), serviciilor de customer support si dezvoltarea de aplicatii web.