Operator CNC

SC TechMach ING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea pozitiei:
- realizarea de produse unicate sau in serii mici prin operarea pe masini cu comanda numerica
- prelucrarea pieselor mecanice conform desenelor tehnice puse la dispozitie
- urmarirea pasilor de productie, respectiv a programului pentru piesele ce urmeaza a fii prelucrate
- propunerea de imbunatatiri ale procesului de fabricatie
- raporteaza problemele aparute in timpul productiei catre supervizorul direct
- asigurarea functionarii masinii si pastrarea curateniei la locul de munca

CERINTE

Cerinte:
- nivel studii: scoala profesionala sau liceu cu profil tehnic
- experienta in operarea pe masini cu comanda numerica
- cunostinte tehnicie: desen tehnic, materiale, procese de prelucrare a materialelor
- capabil sa lucreze in echipa;
- seriozitate si precizie in realizarea sarcinilor de serviciu;

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- salariu atractiv;
- sistem de bonificatie in functie de rezultate
- tichete de masa

Firma TECHMACH ING își desfășoară activitatea in orașul Timișoara si pune la dispoziție o gamă largă de servicii de înaltă calitate în domeniul mecanic.