Operator Calculator - Site vanzare on-line

IVASCO

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Introducere si procesare date, fise tehnice, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii
-Preluarea comenzilor de la clienti
-Intocmirea facturilor si avizelor de expeditir
-Urmarirea lirarii produselor

CERINTE

Candidatul ideal trebuie să detină urmatoarele calităţi şi aptitudini:
- Cunoştiinţe operare PC (Microsoft Office, HTML);
- O buna abilitate de comunicare;
- Leadership (vă asumaţi responsabilitatea de a atinge obiectivele impuse şi luaţi initiativa fară ca să vi se spună ce trebuie să faceţi.);
- Mod de gândire orientat spre client;
- Abilitate dezvoltată de a rezolva problema ( abordare logică, analitică);
- Spirit de echipă (vă place lucrul în echipă şi de asemena puteţi lucra indiviual.);
- Rezistenţă la stres;
- Disponibilitate program prelungit.
* Experienţa în domeniu constituie un avantaj.
-Cunostiinte de mecanica pot constitui un avantaj

BENEFICII OFERITE

Se vor negocia in urma interviului

Firma IVASCO, societate germana-romana cu experienta in vanzari din 2000, are ca domeniu de activitate importul si distributia de scule de mana si echipamente profesionale de top pentru autoservice-uri si nu numai.