OPERATOR CALCULATOR - Locatia: TIMISOARA

INTERBRANDS Marketing & Distribution SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Procesare date provenite din documentele fiscale
- Intocmire si generare diferite rapoarte
- Indosariere facturi
- Administrare baza de date.

CERINTE

- Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj
- Minim studii medii
- Cunostinte solide de operare PC (Excel, avantaj Wizcount)
- Cunostinte de contabilitate primara
- Excelente abilitati de organizare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesionale intr-o companie de succes

INTERBRANDS Marketing & Distribution este cea mai mare companie de distributie din Romania, partener al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: British American Tobacco, Procter&Gamble, Nestle, Gillette, Orkla Foods, Kotanyi.
Ne desfasuram activitatea in toata tara, avand 34 de puncte de lucru,
sediul central fiind la Bucuresti.