OPERATOR CALCULATOR in cadrul Departamentului Financiar Contabil - TIMISOARA

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MISIUNEA POSTULUI:
verific¿ corectitudinea întocmirii facturilor ¿i a notelor de recep¿ie a m¿rfii în magazine ¿i introduce în sistemul informatic de gestiune (Gold) datele necesare contabiliz¿rii intr¿rilor ¿i ie¿irilor de m¿rfuri ¿i ambalaje

PRINCIPALE ATRIBUTII:
- introduce în sistemul informatic de gestiune datele din facturi ¿i avizele de înso¿ire a m¿rfii
- semnaleaz¿ erorile ap¿rute în completarea facturilor ¿i avizelor în vederea solu¿ion¿rii acestora
- sorteaz¿ facturile dup¿ scaden¿¿ în vederea efectu¿rii pl¿¿ii

CERINTE

- studii medii
- cuno¿tin¿e de contabilitate primar¿
- cuno¿tin¿e de operare pe calculator (Excel/Word)
- persoan¿ foarte bine organizat¿
- dinamism
- constituie avantaj studiile economice

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, corelat cu performan¿ele ob¿inute
- mediu de lucru dinamic
- ¿ansa unei cariere într-o companie multina¿ional¿

Parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize, PROFI ROM FOOD SRL este o companie multina¿ional¿ ce de¿ine o re¿ea de magazine alimentare de tip discount.
Date suplimentare despre companie pute¿i g¿si pe site-ul www.profi.ro.