OPERATOR CALCULATOR in cadrul departamentului financiar - contabil

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiunea postului:
- Verifica corectitudinea intocmirii facturilor si a notelor de receptie a marfii in magazine si introduce in sistemul informatic de gestiune (Gold) datele necesare contabilizarii intrarilor si iesirilor de marfuri si ambalaje.
Atributii:
- Introduce in sistemul informatic de gestiune datele din facturi si avizele de insotire a marfii
- Semnaleaza erorile aparute in completarea facturilor si avizelor in vederea solutionarii acestora
- Sorteaza facturile dupa scadenta in vederea efectuarii plati

CERINTE

- Studii medii
- Cunostinte de contabilitate primara
- Cunostinte de operare pe calculator (Excel/Word)
- Persoana foarte bine organizata
- Dinamism
- Constituie avantaj studiile economice

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, corelat cu performantele obtinute
- Mediu de lucru dinamic
- Sansa unei cariere intr-un mediu dinamic

Companie multinationala ce detine o retea de 24 de magazine alimentare