Operator calculator - Gestiuni (ERP) - locatie : Timisoara

ZASS PROTEUS & CO

Job expirat

RESPONSABILITATI

(1) Verificarea, inregistrarilor in sistem (ERP) aferente procesului de vanzare
(2) Introducerea si verificarea receptiilor de marfa
(3) Intocmirea raportului de inchidere de luna.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Experienta pe o pozitie similara (contabilitate, gestiuni, administrarea de bugete sau control financiar);
- Atentie, meticulozitate si spirit analitic;
- Bune abilitati de comunicare;
- Persoana dominanta, confidenta, organizata;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Cunostinte operare PC (Excel, ERP, etc.)

In masura in care intrunesti cerintele postului, te rugam trimite CV-ul si scrisoarea de intentie, la adresa de e-mail. hr@zassproteus.ro - sau la nr. de fax: 0256/214082

Doar candidatii selectionati vor fi contactati!

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana confidenta, organizata si dominanta?

Vrei sa-ti construiesti o cariera in cadrul unei compani centrate spre profesionalism, performanta si calitatea serviciilor?

Acum ai oportunitatea sa faci parte din echipa ZASS Electrocenter - companie de comert cu produse electronice si electrocasnice.