OPERATOR CALCULATOR

Camiline Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

-opereaza o imprimanta laser, in vederea marcarii de crotalii pentru identificarea animalelor;
-lucreaza pe calculator urmarind desfasurarea procesului de imprimare.
-gestioneaza materialele de imprimat, imprimate, rebuturi, alte materiale necesare procesului de productie.

CERINTE

-studii medii;
-foarte buna experienta in lucru cu calculatorul. Se testeaza programele uzuale: Word, Excel, Outlook;
-utilizarea unui program simplu de gestiune. Cunoasterea gestiunii si pe fise de magazie;
-prezinta avantaj experienta similara in deservirea unor utilaje computerizate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial.

Camiline Consulting recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala, din domeniul serviciilor pentru agricultura.

Camiline Consulting este o firma de recrutare si plasare de personal din Timisoara. Suntem autorizati de Ministerul Muncii pentru desfasurarea activitatii de recrutare si plasare in tara si in strainatate.