OPERATOR CALCULATOR

CAMILINE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistraza in baza de date documente;
Listeaza documentele;
Asigura corespondenta cu beneficiarii;
Tine evidenta documentelor lucrate si transmise.

CERINTE

Activitatea se desfasoara in trei schimburi;
Sunt necesare cunostinte de operare PC de baza: Word, Excel, Internet;
Experienta in munca constituie un avantaj;
Prezinta avantaj persoanele care nu au pentru moment un loc de munca;
Nu sunt necesare studiile superioare;

BENEFICII OFERITE

Salariul net 1200 RON+bonuri
Prime de sarbatori

Camiline Consulting este o agentie de recrutare si plasare de personal din Timisoara.
Selectam pentru angajatori cei mai protiviti candidati in raport cu cerintele lor. Ii cautam si ii recomandam pe cei mai buni, pe cei mai eficienti, pe cei mai profitabili si pe cei mai motivati candidati.
Oferim pentru candidati informatii corecte si complete despre companiile angajatoare.
Noi NU suntem agentie de leasing de personal.