OPERATOR BANCAR COLECTARE

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trenkwalder angajeaza pentru clientul sau din domeniul bancar- Operator Bancar Colectare.

Responsabilitati:

-Colectarea, gestionarea si manipularea numerarului si a altor valori, prin saci sigilati cu numerar sau gropuri cu saci sigilati, de la sediile clientilor bancii care au incheiat conventii de prestari servicii colectare si remitere numerar/alte valori;
-Asigura respectarea cu strictete de catre echipaj a itinerariul stabilit; asigura legatura intre echipaj si Centrul de Procesare Zonal;
-Gestionarea, completarea si verificarea documentelor de colectare si transport numerar/alte valori si a integritatii gentilor si sigiliilor;
-Efectuarea operatiunilor de pregatire a numerarului si a casetelor in vederea alimentarii acestora; realizarea operatiunii de alimentare a casetelor;
-Alimentarea cu numerar a ATM-urilor, ASV-urilor si MFM-urilor;
-Efectuarea de interventii tehnice simple la echipamentele Bancii ATM, ASV si MFM;

CERINTE

-Studii medii;
-Vechime in specialitate de peste un an;
- Fara antecedente penale;
- Persoana responsabila, loiala si rezistenta la stres;
- Capacitate de comunicare si concentrare;

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.