Ofiter Front Office - TIMISOARA

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura interfata cu Clientul prin preluarea-predarea documentelor care intra in circuitul bancar;
- Inregistreaza tranzactii in sistem;
- Ofera informatii si consultanta Clientilor referitoare la produsele si serviciile bancare oferite;
- Efectueaza tranzactii de depuneri si retrageri de numerar in si din contul Clientilor persoane fizice si juridice;
- Ofera servicii si efectueaza tranzactii cu numerar (in RON si valuta) pentru clientii bancii PF si PJ;
- Furnizeaza servicii si proceseaza tranzactii fara numerar catre clientii bancii PF si PJ in conformitate cu normele si procedurile bancii (instrumente de plata de credit si debit in RON, ordine de plata in valuta, cecuri comerciale si necomerciale).

CERINTE

- Studii superioare, de preferinta economice;
- Experienta in domeniul bancar;
- Abilitati de comunicare si vanzare;
- Atitudine proactiva, orientare catre client;
- Lmba ENGLEZA - nivel avansat; limba ITALIANA - este un avantaj.

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.