Office Manager/Secretariat

SC KYO INC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- relationarea si mentinerea relatiei cu clientii actuali ai companiei;
- emiterea de facturi si intocmirea de rapoarte;
- comunicarea tuturor documentelor catre clientii companiei;
- intocmirea de rapoarte privind cheltuielile companiei;
- mentinerea unuei bune relatii cu furnizorii;
- planificarea bugetelor lunare de venituri si cheltuieli;
- efectuarea tuturor activitatilor specifice de secretariat.

CERINTE

- persoana dinamica, coerenta, tenace, inteligenta, orientata spre client;
- fidelitate fata de companie;
- capacitate excelenta de relationare verbala cu clientii;
- disponibilitate la program prelungit (10 - 12 ore);
- capacitate de a lucra in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
- capacitate de munca in conditii de presiune si stres;
- prezenta placuta;

Avantaje:
- experienta anterioara in domeniu;
- cunoasterea unei limbi straine;
- studii de specialitate (management, finante, contabilitate, juridic).

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut;
- salarizare occidentala.

DESCRIEREA FIRMEI

IT, Development, Sales & Consulting.