NANNY ADVISOR

Dynamic Carier.S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consiliere si asistare a parintilor in cresterea copilului
- formarea obisnuintelor si a deprinderilor morale ale acestuia
- corectarea unui comportament deviant, rebel, agresiv
- folosirea diverselor metode pentru educatie, prin supraveghere, exemplu, aprecieri si sanctiuni pozitive
- acompanierea specializata in dezvoltarea globala a copilului
- integrarea copilului in grupuri sociale
- identificarea nevoilor si a dificultatilor cu care se confrunta copilul
- asigurarea unui climat socio-afectiv bazat pe incredere si cooperare

CERINTE

- o persoana cu multa imaginatie,
- bune abilitati de comunicare si un spirit de observatie profund;
- conciliatoare si determinata
- capabila a oferi si a gasi bune modalitati de relationare cu copilul;
- usurinta in a convinge si a castiga increderea copilului
- studii superioare in domenii precum “ ASISTENTA SOCIALA”, “PSIHOLOGIE”, “PSIHOPEDAGOGIE”
- experienta in supravegherea, observarea si lucrul cu copilul
- reale abilitati de relationare cu copii

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in cadrul interviului

Compania Dynamic Carier a luat nastere din dorinta de a furniza clientilor nostri calitate si profesionalism in serviciile de recrutare, selectie si plasare personal:
1.Pachetul DC Business (recrutarea, selectia si plasarea de personal entry-level; middle-level; high-level, intocmirea fisei de post, coaching);
2.Pachetul DC Family ( recrutarea, selectia si plasarea de personal casnic: bone, menajere, ingrijitori persoane in varsta, etc, consultanta familiala).
Cultura companiei Dynamic Carier este centrata pe posibilitatea de dezvoltare si afirmare profesionala si pe asigurarea unor servicii de calitate clientilor si candidatilor nostri.
Specialistii nostri sunt persoane tinere si dinamice, care se informeaza permanent, pentru a incheia fiecare situatie de angajare cu rezultatul Castig-Castig.
Dynamic Carier functioneaza sub acreditarea AJOFM Timisoara.