MUNCITOR PRODUCTIE ELECTRONICA

TELCO-PE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-verifica intotdeauna ca parametrii programul masinilor de lacuire sa fie corespunzator placilor ce urmeaza sa fie lacuite.
-curata obligatoriu matriţele de lacuire dupa fiecare utilizare
-aduna placile electronice din zona de uscare, le aranjeaza pe coduri in navete si le eticheteaza cu cod produs, numar bucati si numele operatorilor.

CERINTE

- asumare de responsabilitati, seriozitate, atentie, simt practic;
- adaptabilitate si disponibilitate la schimbari, la program flexibil si/sau program prelungit ;
- capacitate de reactie rapida.

BENEFICII OFERITE

- angajare direct pe firma noastra de productie
- salar 1200 lei brut + tichete de masa
- plata orelor suplimentare si de noapte conform legislatiei
- munca diversificata intr-un colectiv dinamic

TELCO-PE SRL, profil productie electronica, este o companie privata cu peste 250 salariati in locatia din Timisoara si aprox.100 salariati in locatia din Caransebes si apoartine de firma germana Pantel Elktronik AG din Erlangen.

Cv-urile se pot depune la sediul firmei din Timisoara, str.Capitan Damsescu, nr.46 (Zona Blv.Dimbovita), sau pe adresa de email:nmerlusca@tm.telco.ro .
Inf.suplim.la tel.0356-443653 sau pe www.telco.ro