MUNCITOR NECALIFICAT - AJUTOR SERIGRAF

RESURS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Realizeaza depozitarea pe raft pentru uscare a materialelor inscriptionate
2. Asigura debitarea materialelor pentru lucru sau a produselor finite
3. Asigura lipirea produselor, sau aplica folia autoadeziva
4. Asigura controlul de calitate a produselor
5. Asigura sortarea si numararea produselor
6. Asigura ambalarea produselor
7. Asigura curatenia in atelier

CERINTE

- capacitate de a lucra in mediu cu mirosuri de vopsele, pe toata durata programului de lucru
- persoana muncitoare
- persoana capabila sa se alature unei echipe de serigrafi cu experienta in domeniu
- persoana dornica sa invete meserie pentru a deveni calificat in timp in serigrafie
- experienta in domeniul grafic - pentru serigrafie prezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

salar fix + posibilitati de castig in functie de lucrari

Firma acreditata de Ministerul Muncii pentru recrutare personal si consultanta in managementul resurselor umane.