Montator aer conditionat

SC DTN-RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Execută lucrari specifice de montare/intretinere/reparatii de aparate de aer conditionat;
- Deserveste clientii pe baza programarilor prestabilite;
- Intocmeste necesarul de materiale;
- Gestioneza marfurile din depozit.

CERINTE

- Capacitate de a lucra in echipa;
- Bune abilitati de comunicare si de consiliere a clientilor;
- Seriozitate si flexibilitate in muncă;
- Abilitatea de a lucra sub presiune si respectarea termenelor;
- Capacitatea de a lucra la inaltime;
- Disponibilitatea de a calatori in interes de serviciu;
- Carnet de conducere, categoria B.

Constituie avantaje:
- Cunostinte si experienta in domeniul instalarii si/sau intretinerii aparatelor de aer conditionat;
- Cunostinte tehnice si abilitati practice;
- Cunoasterea limbilor maghiare si engleze constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv plus bonusuri care se discuta la interviu;
- Bonuri de masa;
- Telefon si masina de serviciu;
- Beneficiază de formare profesionala;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti, tanara si dinamica.

Descrierea companiei:
Compania SC DTN-RO SRL are aproape 10 ani de experienta in domeniul comercializarii aparatelor de aer conditionat, al compresoarelor si al diferitelor agregate frigorifice.

Compania DTN-RO SRL este specializata in comercializarea aparatelor de aer conditionat, a compresoarelor si a diferitelor agregate frigorifice, fiind importatoare directa a celor mai cunoscute brand-uri din domeniu. Pentru mai multe detalii despre companie si produsele comercializate de noi, puteti accesa: www.dtngroup.ro .