Merchandiser Timisoara

Apollo Mod Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Respectarea si realizarea planului saptamanal de vizite;
- Intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii (key accounts);
- Respectarea standardului de merchantizare;
- Respectarea implementarilor produselor la raft (produse ingrijire personala) etc.

CERINTE

- Persoana dinamica, organizata, perseverenta si responsabila, cu abilitati de comunicare si relationare cu clientii, dornica de performanta;
- Experienta in vanzari minim 6 luni, experienta Key accounts reprezinta avantaj;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Lipsa cazierului.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut;
- Salariu foarte atractiv;
- Telefon.

Apollo Mod Distribution - companie cu capital francez, prezenta pe piata romaneasca din anul 2003 si aflata in plina ascensiune, este astazi unul din principalii importatori si distribuitori pe Key Accounts (Carrefour, Kaufland, Cora, Real, Auchan, Selgros etc.) de produse de ingrijire personala si accesorii.
www.apollomod.ro