MERCHANDISER TIMISOARA

ROTON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii specifice ( implementare lay-out, control stoc, inventare, raportari ) in unul sau mai multe puncte de vinzare tip Carrefour, Kaufland, Selgros, Real, Domo, Omv, Petrom, Media Galaxy, Diverta.

CERINTE

- studii medii sau studii superioare in curs
- abilitati de comunicare si relationare
- spirit de observatie,buna organizare a timpului
- disponibilitate zilnica pentru program part time dupa un orar flexibil
- experienta pe un post similar in aceleasi conturi indiferent de produs.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru placut

Roton este una din primele si totodata cea mai importanta casa de productie muzicala independenta din Romania, cu o ampla retea de distributie la nivel national. Reprezentata de 4 depozite en-gross, situate in cele mai mari orase ale tarii (Bucuresti, Iasi, Timisoara, Cluj), reteaua deserveste aproximativ 1000 de clienti detailisti, acoperind 90% din teritoriul national.