MERCHANDISER RUTA - Timisoara

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea a maximum de prezenta, vizibilitate si accesibilitate pentru produsele distribuite, in concordanta cu standardele de merchandising;
- acoperirea permanenta si efectiva a teritoriului conform programului de rute zilnice.

CERINTE

- minim 1 an experienta in mercantizarea bunurilor de larg consum;
- permis auto(min.2 ani) ;
- atitudine proactiva, constiinciozitate;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist;
- cultura organizationala puternica;
- masina de serviciu;
- abonament telefon mobil.

Trimiteti aplicatia dumneavoastra la:
- adresa de e-mail: armin.uzuru@whiteland.ro;
- sau la numar de fax: 0256/217.556,
pana cel tarziu la data de 16/11/2009.

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania, cu peste 10.000 clienti activi directi si acoperirea intregului teritoriu national.

Garantam pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Hochland, Meggle, Orkla, Campina si brandul propriu, Don Gustosso.

Accesati pentru detalii adresa: www.whiteland.ro